2023-03-13

28-erių boksininkas, pernai tapęs pirmuoju lietuviu profesionalų bokso pasaulio čempionu, šiemet gins savo titulą kovoje su amerikiečiu su Vergilu Ortizu jaunesniuoju.

Jau anksčiau buvo skelbta, kad Eimanto Stanionio (14-0, 14 nokautų) dėl operacijos atidėta dvikova su Vergilu Ortizu jaunesniuoju (19-0, 19 nokautų) vyks balandžio 29 dieną JAV, Teksase.

Beveik po 2 mėnesių į ringą žengsiantis geriausias Lietuvos boksininkas jau dabar pradėjo savo pasiruošimą Jungtinėse Amerikos Valstijose ir savo facebook parašė: „Linkėjimai tautiečiams iš JAV! Aklimatizacija praėjo puikiai, pradėjau pilną pasiruošimą kovai, kuri įvyks balandžio 29d., Teksase! Laukia du labai įtempti pasiruošimo mėnesiai ir nuostabus laikas Los Andžele, šiandien bėgiojau ir treniruotę dariau kalnuose, jaučiuosi puikiai ir negaliu sulaukti savo gyvenimo kovos. Labai visiems ačiū už palaikymą!“

ESPN pranešė, kad Eimanto Stanionio ir Vergilo Ortizo kovos dėl WBA pusvidutinio svorio kategorijos čempiono diržo teisės parduotos už 2,3 mln. dolerių sumą ir transliacija vyks per DAZN kanalą.  Tai bus dvikova, kurią galima drąsiai vadinti karjeros kova tiek Eimantui Stanioniui, tiek jo varžovui Vergilui Ortizui, kuris profesionalų bokse dar nėra turėjęs tokio iššūkio. Nors amerikiečio šansai vertinami kiek geriau, ši kova bendrai yra vertinama, kaip viena laukiamiausių 2023 metų dvikovų. 

Laukiama dvikova vyks Teksase (JAV) vėlyvą balandžio 29 dienos vakarą, todėl Lietuvos laiku ši kova prasidės ankstyvą balandžio 30 dienos rytą. 

 

Info iš įvairių šaltinių: lrytas, 15min ir kitų

Facebook Eimantas Stanionis