2022-06-22

Po dviejų metų pertraukos, 2022 m. birželio 17 d. Kauno rajono seniūnijų neįgaliųjų sporto komandos susirinko į XXIII Kauno rajono žmonių su negalia sporto žaidynes „Pabūkime kartu”! Šių metų tema:,,BUVOM. ESAM. BŪSIM.“ Gausiai susibūrusios seniūnijų komandos įsikūrė Garliavos sporto ir kultūros centro arenoje, pasipuošė stalus išskirtiniais talismanais ir nusiteikė net 8 rungtims.
Ritmišką šventės atidarymo momentą visi dalyviai sukūrė su šią savaitę centre stovyklaujančiais mažaisiais garliaviečiais, vadovaujamais J. Stankūnienės. O daugkartinė Lietuvos sportinės gimnastikos čempionė, aerobikos pradininkė Lietuvoje J. Bartaškienė uždegančia kalba ir apšilimo pratimais išjudino ne tik sportininkus, bet ir visus organizatorius bei stebėtojus. Susirinkusiuosius sveikino ir nuoširdžių linkėjimų išsakė Kauno rajono mero pavaduotojai A. Nesteckis ir P. Visockas, kurie vėliau neformaliai bendravo su seniūnijomis, išklausydami jų lūkesčius ir džiaugsmus.
Puikiai sporto šventės srautus ,,atlaikė“ Kauno rajono Visuomenės sveikatos biuras bei Turizmo ir verslo informacijos centras – kas spaudimą matavosi, kraujo tyrimus darėsi, patarimų išklausė, kas žinias viktorinoje pasitikrino ir prizus gavo. (Ir kitų rungčių buvo – žiūrėkite fotonuotraukas!)
Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius Š. Šukevičius kartu su pavaduotoju M. Rikteriu rungčių nugalėtojams išdalino beveik 60 medalių. Daugiausiai jų iškovojo Garliavos seniūnijos neįgalieji. Tarp lyderių – Karmėlavos, Taurakiemio, Raudondvario, Babtų, Domeikavos, Čekiškės seniūnijų atstovai. Tačiau juk svarbiausias šios šventės tikslas – ne laimėti medalius, o bendrauti, pasisemti geros nuotaikos bei žinių apie sveikatą. Po visų apdovanojimų puikiu siurprizu tapo energingas grupės ,,Lietuvaičiai“ koncertas.
Džiaugiamės, kad vieni iš šventės organizatorių – Kauno rajono Socialinių paslaugų centro komanda – sukūrė įsimintiną renginį, kuris suvienijo virš 300 dalyvių.
Garliavos sporto ir kultūros centro komandos vardu,
sporto žaidynių režisierė Zita Butiškytė.