2022-09-20

Šį sekmadienį įvyko tradicinis V Garliavos sporto ir kultūros centro krepšinio (3×3), tinklinio (3×3) ir futbolo (6×6)  turnyras. Dėl oro sąlygų krepšininkai ir tinklininkai žaidė uždarose patalpose, o futbolininkai atnaujintame Garliavos Jonučių progimnazijos sporto aikštyne. Turnyrą sveikinimo kalba atidarė Kauno rajono savivaldybės nariai Jonas Mykolaitis ir Vytenis Vitkauskas. Renginį  vedė  Garliavos sporto ir kultūros centro direktorius Marius Norvaiša ir direktoriaus pavaduotojas sportui Ričardas Adomavičius.

Turnyro krepšinio 3×3 varžybų čempionais tapo ir pagrindinį piniginį prizą 200 eurų laimėjo komanda „Rūkas“ iš Garliavos/Kauno rajono (kapitonas Andrius Čekavičius, Linas Krivickas, Dominikas Petkevičius, Simonas Žukauskas). Antrą vietą užėmė komanda iš Kauno „Dainava“, o trečią Garliavos/Kauno komanda „Bombermenai“. Tritaškio rungties nugalėtoju tapo geriausios turnyro komandos „Rūkas“ kapitonas Andrius Čekavičius ir jam atiteko 100 eurų piniginis prizas bei specialus prizas – didelė pliušinė beždžionė iš Meškinų pasaulis/UAB „Energomax“.

Tinklinio 3×3 varžybose pirma buvo ir laimėjo pagrindinį piniginį prizą 200 eurų komanda „Blokada“ iš Kauno (kapitonas Tautvydas Juodiška, Kęstutis Ranšys, Saulius Smetonis). Antra liko Vilniaus  komanda „Iš trečio“. Trečia vieta atiteko komandai iš Kauno „Mėgėjai“.

Futbolo 6×6 nugalėtojais tapo ir pagrindinį piniginį prizą 200 eurų laimėjo garliaviečiai FKG „GARLIAVOS UNITED“ (kapitonas Artūras Matulionis, Ugnius Aleksandravičius, Arnas Lenartavičius, Dainius Kuršvietis, Andrius Zenkovas, Edukas Bakūnas, Andrius Lukoševičius, Lethu Zihhali), Antra liko komanda iš Marijampolės FK „Šešupė“. Trečia vieta atiteko Garliavos-Kauno komandai FKG „GARLIAVA-MĖGĖJAI“.

Šiame renginyje buvo apie 150 dalyvių ir žiūrovų. Komandas prizininkes savo gaminama produkcija apdovanojo OHO/UAB „Naujasis Nevėžis“, dovanas-prizus įteikė UAB „Gramofonas“, Meškinų pasaulis/UAB „Energomax“ ir pagrindinis šio turnyro rėmėjas – piniginio prizo steigėjas RIMO/UAB „Patikima linija“.

V GSKC krepšinio (3×3), tinklinio (3×3) ir futbolo (6×6) turnyras organizuojamas įgyvendinant „Taiklių rankų projektą“,  kurį bendrai finansuoja Sporto rėmimo fondas.