(8 37) 300674 info@garliavossc.lt I-VII 8:00 - 22:00

Spektaklis „Žirafos“ | Teatras „Xirriquiteula“ (Katalonija)

Garliavos Kaimynystės parkas
Renginys nemokamas

Žirafos mieste?! Savanos karštis, juokas ir afrikietiški ritmai mieste! Leiskitės į kelionę su būriu linksmų žirafų ir iš naujo atraskite miesto erdves nerūpestingo džiaugsmo pripildytomis akimis.

Jei  pastebėsite poetiškai gatve klajojančių žirafų šeimynėlę, neišsigąskite, o nusišypsokite! Rugpjūčio mėnesį spalvingų žirafų būrys Kauno miesto ir rajono gatvėse kurs svajingą savanos atmosferą. Vedami ritmingų būgnų garsų, šie žavūs ir smalsūs gyvūnai tyliai judės pirmyn be jokio scenarijaus ir žaismingai megs pažintis su aplink juos besibūriuojančiais vaikais ir suaugusiais. Šeimynėlė linkusi stebinti! Susidurdami su šiais personažais gatvėje neliksite abejingi ištiesti ranką, paglostyti ir linksmai pasijuokti, ypatingai jiems krečiant smagias išdaigas. Kartu su linksmomis ir išradingomis žirafomis leiskitės į laukinį miesto nuotykį, kuriame netrūks geros nuotaikos, egzotikos ir vasariško šurmulio!

„ConTempo“ festivalis pristato: „Žirafos“ | Teatras „Xirriquiteula“ (Katalonija)

Nemokamai!

„Šeimų pikniko: Išjunk TV – 9“ programoje.

Rugpjūčio 7 d. 20 val. Garliavos Kaimynystės parke (Vytauto g. 132, Garliava, Kauno r.)

 

Autoriai ir meno vadovai: Iolanda Llansó ir Daniel Carreras

Atlikėjai: Claudia Abellan, Julian Jabon, Marc Costa

Muzika: Camilo Vernazza

Kostiumai: Iolanda Llansó, El Talleret

Kūryba: teatras „Xirriquiteula 

Trukmė: 30 min.

Spektaklio pristatymą „ConTempo festivalyje remia Ramon Llull institutas. 

 

Teatras „Xirriquiteula susikūrė 1985 m. Barselonoje. Nuo tada trupė judėjo savita trajektorija, kurdama tradicinius ir gatvės teatro spektaklius skirtingoms auditorijoms. Per pastaruosius du dešimtmečius teatro kuriami pasirodymai menininkų ilgų tyrinėjimų, tobulėjimo ir mokymosi rezultatas. Trupė siekia sutelkti dėmesį į mažiausias smulkmenas, unikalų turinį ir kokybę visoms amžiaus grupėms. Įdomiomis istorijomis įtraukiantys trupės spektakliai „Contes Del Cel, „Papirus, „A Tempo, „Water!, „Nomadas ir kiti sulaukė pripažinimo tiek Ispanijoje, tiek svetur. Už autentišką spektaklių scenografiją ir režisūrą teatras yra gavęs keletą apdovanojimų ir toliau aktyviai dalyvauja įvairiuose meno festivaliuose Europoje, Azijoje, Pietų Amerikoje ir Afrikoje.

Šis pasirodymas tai tarptautinio scenos menų festivalio „ConTempo“ dalis. Festivalį pristato „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022, festivalį finansuoja Lietuvos kultūros taryba, partneriai Prancūzų institutas ir Prancūzų institutas Lietuvoje. Rėmėjai: Nyderlandų scenos menų fondas, Ramon Llull institutas. Festivalis Kaune ir Kauno rajone vyks rugpjūčio 1–21 dienomis.

Daugiau informacijos ir visa festivalio programa: www.contempofestival.lt

 

 

Keisti šrifto dydį