2022-05-19

2022 m. birželio 13 – 17 dienomis Garliavos sporto ir kultūros centras organizuoja vaikų vasaros užimtumo ,,Talentų ugdymo” stovyklą.

5 dienų trukmės kūrybinė – patyriminė stovykla, skirta 7 – 10 metų amžiaus vaikams, lankantiems Garliavos miesto ugdymo įstaigas, norintiems atrasti ar ugdyti talentą. Programos dalyviams siūlomas platus meninių veiklų spektras – dailės, folkloro, šokių, muzikos, teatro ir sporto užsiėmimai bei patyriminės veiklos. Įvairios meninės – edukacinės formos pasitelkiamos vaikų kūrybiškumo raiškos ugdymui ir skatinimui.

Vaikai stovyklos metu susipažins su muzikos instrumentais, šokio judesiais, dainavimo pagrindais, dailės technikomis, teatralizuotais žaidimais. Kartu su skirtingo žanro meno vadovais bei režisiere mokysis inscenizuoti pasakas, atpažinti emocijas, dalyvaus judriuose žaidimuose. Kūrybiniuose užsiėmimuose pasitelks menines priemones ir medžiagas. Stovyklos dalyviai vyks į patyriminę ekskursiją.

Stovyklos veiklų metu bus ugdomi ne tik vaikų meniniai – kūrybiniai gebėjimai, bet ir fizinio aktyvumo, darbo komandoje, bendravimo, socializacijos įgūdžiai.

STOVYKLA NEMOKAMA. Vaikų maitinimu rūpinasi tėvai.

STOVYKLAUTOJAS DALYVAUJA VISUOSE UŽSIĖMIMUOSE BE IŠIMČIŲ.

2022 m. Talentų ugdymo stovyklos programa (Spausti čia)

Registracijos anketa (Spausti čia)