2022-04-29

Lietuvos moterų rankinio lygoje (LMRL) prasidėjo pusfinalių kovos iki dviejų pergalių. Lietuvos čempionės titulą ginanti Kauno rajono „CASCADA-HC Garliava“ pusfinalyje susitiko su reguliariojo sezono nugalėtoja Kauno „ACME-Žalgirio“ komanda. 

Pirmose rungtynėse Kaune intriga išsilaikė neilgai. Namuose žaidusios „Žalgirio“ rankininkės jau pirmame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą ir iškovojo įtikinamą pergalę 43:30 (23:12).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė geriausia 2021 m. Lietuvos rankininkė Audinga Kniubaitė, pelniusi 12 įvarčių. Dovilė Ilčiukaitė prie pergalės pridėjo 11 įvarčių. „Garliavos“ komandai Karolina Sparnauskaitė pelnė 10 įvarčių, Emilė Aglinskaitė įmetė 6 įvarčius.

„Džiaugiamės ne tik užtikrinta pergale, bet ir geru žaidimu. Gerai gynėmės ir tai leido rengti greitas kontratakas. Sekėsi ir pozicinis žaidimas, dažnai kombinacijas užbaigėme įvarčiais. Prasidėjo lemiamų rungtynių metas ir džiugina tai, kad komanda žaidė taip, kaip treneris nori matyti ir demonstravo žaidimą pagal savo galimybes. Bet varžovės stiprios ir atsakomosiose rungtynėse svečiuose laukia nauja istorija. Viskas prasidės iš naujo ir vėl reiks rodyti tokį pat kokybišką žaidimą“, – sakė reguliarųjį sezoną laimėjusio ir iškart į pusfinalį patekusio „Žalgirio“ treneris Antanas Skarbalius.

„Žalgirio“ pergalę stebėjo ir EHF Čempionų lygos laimėtojas Jonas Truchanovičius bei Lietuvos vyrų rankinio rinktinės treneris Gintaras Savukynas.

Atsakomosios pusfinalio rungtynės vyks gegužės 1 dieną 13:00 val. Garliavos sporto ir kultūros centre. Jeigu prireiks lemiamų trečiųjų rungtynių, jos numatytos gegužės 5 dieną.

 

Informacija: rankinis.lt