2022-07-07

Kauno rajono Sporto mokyklos administracijos iniciatyva, vasarišką liepos 5 d. popietę Garliavos sporto ir kultūros centro foje simboliškai atidaryta fotonuotraukų paroda ,,Emocija sporte”. Savo pastebėjimus kuo/ar svarbi emocija sporte pasidalino Kauno rajono Sporto mokyklos direktorius A. Pūras, Garliavos sporto ir kultūros centro pavaduotojai (sportui)  R.  Adomavičius bei direktoriaus pavaduotojas (ūkiui) A. Kuzmickas. ,,Sportininkai vyrai taip pat lieja atvirai emocijas, verkia, nes tai –  taip pat sporto dalis”, – sutiko parodos atidarymo dalyviai su išsakytomis mintimis.

Atidarymą papuošė jaunieji Kauno rajono sporto mokyklos sportinių šokių talentai Nojus ir Laura, treniruojami I. Navickienės. ,,Būna visko: ateini su nuotaika, o treniruotėje kažkas nepasiseka. Kartais būna ir atvirkščiai…“,- dalinosi mažakalbiai, bet temperamentingi šokėjai.

 Lai šį kartą bus atlaidus parodos lankytojas dėl nuotraukų kokybės (nes daryta skirtingu beveik 10 metų laikotarpiu), tačiau nei vienas negali likti abejingas emocijoms, užfiksuotoms to meto fotografų. Paroda veiks iki liepos 19 d. Kviečiame užsukti.

Režisierė ir renginių organizatorė Z. Butiškytė