2023-01-23

Lietuvos moterų rankinio čempionate pergalių seriją pratęsė Kauno raj. „Cascada-HC Garliava SM“ komanda. Be kluptelėjimų šį sezoną rungtyniaujančios „Garliavos“ rankininkės iškovojo jau devintą pergalę iš eilės ir dar labiau sustiprino lyderių poziciją.

9 turo rungtynėse „Garliava“ namuose 44:26 (23:12) sutriuškino priešpaskutinę šeštą vietą užimančią Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūno“ ekipą. Nugalėtojoms po 10 įvarčių pelnė Karolina Sparnauskaitė ir Mantė Voskresenskaja, 9 įvarčius prie pergalės pridėjo Kamilė Bušaitė. Uostamiesčio komandai po 7 įvarčius surinko Samanta Klovaitė ir Aušra Stroputė.

„Pergalių seriją pratęsėme iki devynių, tačiau neketiname sustoti. Mus į priekį veda didelis noras šį sezoną laimėti visus tris titulus. Praėjusį sezoną Lietuvos čempionate likome trečios, nepavyko laimėti nei LRF taurės, nei Supertaurės. Norime įrodyti, kad tai buvo tik nelaimingas atsitiktinumas. Šį sezoną jau laimėjome Supertaurę, pirmą vasario savaitgalį sieksime LRF taurės, o pavasarį norime susigrąžinti Lietuvos čempionių titulą. Šį sezoną sustiprėjome, komandą papildė iš „Žalgirio“ perėjusios Martyna Vaitkutė ir Greta Burkaitė bei jaunos perspektyvios rankininkės. Turim didesnę rotaciją negu varžovės, mūsų žaidimas tapo greitesnis, gynyboje žaidžiam kiečiau, tai ir lemia mūsų pergales“, – sako viena „Garliavos“ komandos lyderių K. Sparnauskaitė.

Visas 9 pergales iškovojusios „Garliavos“ rankininkės turi 18 taškų ir artimiausias persekiotojas – Vilniaus komandas „Eglę“ ir SM „Sostinės taurą“ lenkia jau 6 taškais.

 

Informacija: rankinis.lt

Facebook Moterų rankinio klubas „HC Garliava”