(8 37) 300674 info@garliavossc.lt I-VII 8:00 - 22:00

GARLIAVOS STALO TENISO KLUBAS

Daugelis iš mūsų būdami dar moksleiviais žaidėme stalo tenisą, tad kodėl nesugrįžti prie jo vėl? Tai puikus žaidimas, stiprinantis sveikatą, paįvairinantis laisvalaikį, prieinamas visiems: moterims, vyrams, vaikams, tėvams ir seneliams.

Prieš metus Garliavos stalo teniso entuziastai įkūrė asociaciją Garliavos stalo teniso klubą ,kuris šiuo metu apjungia 10 narių. Klube yra įvairaus meistriškumo žaidėjų, trys geriausi klubo žaidėjai apsijungę į komandą dalyvauja Lietuvos stalo teniso pirmenybių 3 lygoje, kiti kelia savo meistriškumą, rengiasi dalyvauti Stalo teniso pirmenybių žemesnių lygų varžybose.

Klubo valdybos narys Saulius Mikalauskas yra profesionalus stalo teniso treneris (dirba Kauno rajono Sporto mokyklos stalo teniso treneriu), norintiems išmokti šį žaidimą ar norintiems pakelti žaidimo lygį, gali suteikti kvalifikuotą treniruotę.

Stalo tenisas pastaraisiais metais labai populiarėja mūsų šalyje, vyksta daugybe turnyrų, kuriuose gali dalyvauti, bet kuris ir bet kokio amžiaus stalo tenisininkas ar tenisininkė. Per paskutinius metus ženkliai pagerėjo turnyrų organizavimo lygis, jau praeitas etapas, kai varžybos vykdavo rūsiuose, koridoriuose. Dabar stambiausios varžybos organizuojamos Kauno sporto halėje, Alytaus, Prienų arenose prie 22 stalų, o jose gali dalyvauti kiekvienas norintis ir kultivuojantis šią sporto šaką stalo tenisininkas

Tad, jei Jūs norite sustiprinti savo sveikatą, aktyviai ir įdomiai leisti savo laisvalaikį, keletui valandų savaitėje pabėgti nuo televizoriaus ar kompiuterio, galite jungtis į mūsų klubą.

 

Treniruotės Garliavos kultūros centre (Liepų g. 17, Garliava):

Antradienis: 19:00 – 21:00 val.

Ketvirtadienis: 19:00 – 21:00 val.

 

Garliavos Stalo teniso klubo pirmininkas Vaclovas Stankus. Tel. 8-620-27438

Keisti šrifto dydį