(8 37) 300674 info@garliavossc.lt I-VII 8:00 - 22:00

GARLIAVOS STALO TENISO KLUBAS

           

2014 metais Garliavos stalo teniso entuziastai įkūrė asociaciją Garliavos stalo teniso klubą, kuris šiuo metu apjungia daugiau nei 20 stalo tenisininkų. Klube yra įvairaus meistriškumo žaidėjų, geriausieji apsijungę į  dvi klubo komandas rungtyniauja Lietuvos komandiniame stalo teniso čempionate.

Klubas yra vienintelis įregistruotas stalo teniso klubas Kauno rajone, todėl jaučia pareigą organizuoti Kauno rajono čempionatus, įvairius turnyrus, o klubo žaidėjai  jau eilę metų atstovauja Kauno rajono komandą Žalgirio draugijos žiemos žaidynėse.

Stalo tenisas pastaraisiais metais labai populiarėja mūsų šalyje. Kiekvieną savaitgalį įvairiose šalies vietovėse vyksta stalo teniso turnyrų, kuriuose gali dalyvauti kiekvienas, bet kurio lygio,  bet kokio amžiaus stalo tenisininkas ar tenisininkė.

Jeigu Jūs norite sustiprinti savo sveikatą, aktyviai ir įdomiai leisti  laisvalaikį, keletui valandų savaitėje atitrūkti nuo televizoriaus,  kompiuterio, mobilaus telefono, kviečiame jungtis į mūsų klubą. Nesvarbu ar Jūs jau  esate pažengęs stalo tenisininkas ir norite kelti savo meistriškumą, ar norite geriau išmokti ji žaisti, visi jūs čia  turėsite galimybę tai padaryti.

Kviečiame jungtis į Garliavos stalo teniso klubą ir mėgautis šia visiems prieinama patrauklia sporto šaka. Klubo organizuojamos treniruotės vyksta Kauno rajono sporto mokyklos, stalo teniso treniruočių salėje, adresu:  S.Lozoraičio g.9  Garliava.

Treniruotės vyksta:  antradieniais ir ketvirtadieniais 18:30 – 20:30 valandomis.

 

 Garliavos Stalo teniso klubo pirmininkas Vaclovas Stankus

 Tel.862027438, el.paštas v.stankus@inbox.lt

Keisti šrifto dydį