2022-09-05

2022 m. rugpjūčio 25 d. Garliavos Kaimynystės parke vyko jaunimo muzikos festivalio „Mūz‘on‘as 3“ II -asis etapas, sukvietęs jaunuosius atlikėjus ir grupes iš skirtingų Lietuvos miestų. Jau trečius metus iš eilės Jaunimo muzikos festivalis siekia skatinti jaunųjų menininkų ir atlikėjų kūrybiškumą ir kviečia jaunuosius talentus kurti bei pristatyti žiūrovams savo kūrybos dainas.
Renginio vedėjas Karolis Ramoška pristatė geranoriškai nusiteikusią, profesionalią festivalio komisiją: aktorę ir dainininkę, diktorę, televizijos projektų dalyvę Neringą Nekrašiūtę, VDU muzikos akademijos lektorių, vokalinio kolektyvo „C.re.do“ ir choro „Leliumai“ meno vadovą Dainių Druskį ir profesionalią dainininkę, aktorę, dainų kūrėją Dagną Kondratavičiūtę, kuri festivalio dalyviams ir žiūrovams padovanojo savo atliekamą dainą „About You“ (muzika: Donatas Tamašauskas, Dagna Tamošiūnienė, žodžiai: Vaida Kalkauskaitė).
Jaunimo muzikos festivalio koncerte atliekamas dainas pristatė SILVIJA VAŠKELYTĖ (Vilnius), MARTYNA PUSKUNIGYTĖ (Kaunas), solistė VYTAUTĖ TAMUTYTĖ kartu su VILIUMI BANEVIČIUMI ir SIMU PALUCKU (Kaunas), bei grupės NEVERS (Vilnius), STOTIS (Birštonas), MĖTŲ MIŠKAS (Vilnius), BEGĖDŽIAI (Utena), DARK LIGHT (Užpaliai, Utena).
Po atlikėjų ir grupių pasirodymo festivalio dalyvius pasveikino, padėkas ir rėmėjų prizus įteikė Garliavos sporto ir kultūros centro direktoriaus pavaduotoja kultūrai Jolanta Stankūnienė. Renginio pabaigoje renginio vedėjas visus atlikėjus ir komisijos narius pakvietė įsiamžinti bendrai fotonuotraukai prie jaunimo muzikos festivalio „Mūz‘on‘as“ fotosienelės ir padėkojo komisijai už komentarus, atlikėjams už dovanotus kūrinius ir dainas, o taip pat jauniesiems modeliukams, kurie improvizuotame podiume demonstravo festivalio rėmėjo UAB „Garlita“ produkciją.
Negalėjusius renginio stebėti gyvai, kviečiame žiūrėti renginio įrašą Garliavos sporto ir kultūros centro YouTube kanale: https://www.youtube.com/watch?v=nMbmVrs9YFU
Jaunimo muzikos festivalio „Mūz’on’as 3“ akimirkos: (Spausti čia)
Garliavos sporto ir kultūros centro kultūros projektų vadovė Aušra Kairaitytė – Užupė