2022-10-19

Garliavos sporto ir kultūros centras sekmadienį sukvietė smiginio mėgėjus į savo tradicinį smiginio turnyrą.  Viso susirinko 24 dalyviai. Buvo varžomasi  vyrų, moterų ir jaunimo grupėse. Turnyrui teisėjavo Lietuvos smiginio legenda Darius Labanauskas ir klubo „Smiginis LT“ atstovė Jurgita Šakienė. Darius supažindino su smiginio technika bei praktiškai pademonstravo kaip reikia taikliai mesti. Siekiant skatinti mėgėjų sportą ir apriboti profesionalų bei didelio meistriškumo sportininkų dalyvavimą, šiame turnyro buvo speciali rungtis „Taiklioji ranka“ (Kas daugiau taškų per 8 serijas), kurioje galėjo dalyvauti pradedantieji ir visi norintys, išskyrus Lietuvos smiginio rinktinės narius, žaidėjus dalyvavusius WDF, BDO, PDC ir Lietuvos darts federacijos smiginio turnyruose. Mokantys žaisti smiginį dalyvavo „501“ rungtyje.

Rungties „Taiklioji ranka“  rezultatai:

Vyrų grupė:

 1. Vojciech Klimaševski
 2. Linas Labanauskas
 3. Nerijus Bijaminas

Moterų grupė:

 1. Erika Adomavičienė

Jaunimo grupė:

 1. Paulius Danielius
 2. Adomas Adomavičius
 3. Milana Jurakovaitė

Pagrindinės rungties „501“  rezultatai:

Jaunimo grupė:

 1. Olivia Atraškevič
 2. Taurius Ustila
 3. Milena Dziatlovska
 4. Paulius Danielius

Vyrų grupė:

 1. Gintaras Taparauskas
 2. Ramūnas Ragelis
 3. Algirdas Adomavičius
 4. Vidmantas Balaišis

Paguodos turnyras:

 1. Paulius Puras
 2. Vidas Lukoševičius
 3. Jacek Romančik
 4. Edgaras Jurakovas

 

Įteikus apdovanojimus, renginį fotografavęs įstaigos vadovas Marius Norvaiša pasidžiaugė šauniu renginiu, gausiu garliaviečių dalyvavimu ir svečiais atvykusiais iš Vilniaus.

Dėl sekančio, kitais metais vyksiančio, ketvirtojo  Garliavos sporto ir kultūros centro smiginio turnyro datos organizatoriai dar neapsisprendė, bet jis būtinai įvyks!

 

 Turnyras buvo organizuojamas įgyvendinat „Taiklių rankų projektą” (Sutarties Nr. SRF-FAV-2019-1-0042, 2019-10-30), kurį iš dalies finansuoja  Sporto rėmimo fondas.

 

Kauno r. Garliavos sporto ir kultūros centro                 

pavaduotojas sportui                                                                                                                                        

Ričardas Adomavičius