2022-04-26

 

Mėgėjų teatro ,,Be pavadinimo” aktorės pasigavo virusą! Neskausmingą, nematomą, bet reikalaujantį dėmesio ir laiko, kantrybės ir kūrybingumo. Tuo įsitikinome sekmadienį, balandžio 24 d., dalyvaudami dviejų dienų mėgėjų teatrų šventėje ,,Teatro virusas Vievyje”, kuris buvo renginių ciklo, skirto Vievio 500 metų jubiliejui ir ,,Vievis – mažoji Lietuvos kultūros sostinė 2022” dalis.

Melpomenės globojama šventė buvo organizuota šiame miestelyje pirmą kartą. Maloniai nustebino šeimininkų svetingumas, vaišingumas, nuoširdūs pašnekesiai su žiūrovais ir aktoriais pertraukų metu (lyg čia svečiuotumeisi kasmet).

Mūsų rodomas epistolinis spektaklis ,,M.editaci.JOS” (pagal D. Teišerskytės knygą ,,Meilės laiškai”) kiekvieną kartą suskamba vis naujai – tai priklauso nuo aktorių sąstato ir nusiteikimo, žiūrovo dėmesio ir jo gyvenimiškosios patirties bei scenos erdvės. Šį kartą scenoje personažus kūrė Deimantė Girčienė, Milita Jokšienė, Jolanta Pivorienė, Onutė Stašaitienė, Lijana Mišeikienė ir… mėgėjų teatro ,,Be pavadinimo” režisierė (labiausiai nerimaujanti dėl visų).

Teatro virusas suteikia naują impulsą kurti, ieškoti, dalintis…. Noriu šioje vietoje vienos citatos iš mūsų spektaklio: ,,…Taigi, Viešpats mums pasiūlė dar vieną progą susimąstyti ir apsivalyti. Ar pasinaudosime?“ Atsakymą įsirašykime kiekvienas.

Garliavos sporto ir kultūros centro

mėgėjų teatro ,,Be pavadinimo” režisierė Z.

Butiškytė