2022-06-13

2022 m. birželio 12 d. Garliava šventė parapijos titulinius Švč. Trejybės atlaidus. Jei prisimenat senas tradicijas – po atlaidų niekas neskubėdavo namo. Saulėtą sekmadienį po šv. Mišių, garliaviečiai rinkosi prie scenos Šimtmečio parke, išpuoštos baltais balandžiais. Susirinkusiuosius sveikino parapijos klebonas G. Urbštas, seniūnės pavaduotoja J. Seiliuvienė ir svečias – Lietuvos respublikos seimo narys J. Urbanavičius.
Koncerte dalyvavo profesionalai – saksofonistas J. Strupinskas ir subtilioji solistė B. Jančaitytė, kurie atstovavo Garliavos sporto ir kultūros centrą. Puikiai derėjo koncertiniai numeriai, kuriuos paruošė Garliavos meno mokyklos gitaristės Vaiva (mokytoja M. Janavičienė) ir Šarūnas (mokytoja E. Čekavičienė), fleitos virtuozės Viltė ir Meda (mokytoja B. Bergmonienė), joms akomponavo V. Kuliešiūtė (mokytoja J. Urbonavičienė). Dėkojame mokytojoms!
Jonučių progimnaziją atstovavo gausus pradinukų choras „Abėcėlė“ (mokytoja V. Stanislovaitienė), pateikęs skambią programą. Daug plojimų sulaukė ir Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos solistė antrokė M. Ponomariovaitė bei 6 c klasė, padovanojusi dainas bei ritmišką programą su būgneliais (mokytoja A. Smilgytė).
Gatvės šokėjai iš grupės „Time to show” įnešė naujų vėjų į koncertą, kurdami vasarišką nuotaiką (treneris choreografas V. Kunickis, trenerės U. Zakarauskaitė, R. Astrauskaitė). Garliavietės E. Rutkauskienės aerobinės gimnastikos grupės „EDance“ šokėjos ne tik dovanojo šokius, bet ir geranoriškai tapo savanorėmis: visiems atlikėjams dalino paruoštus parapijos suvenyrus ir saldainius. Koncertą baigė neseniai suburtas V. Jermolovo (jis buvo ir koncerto vedėjas) suaugusiųjų vokalinis – instrumentinis ansamblis.
Viso koncerto metu parapijos bendruomenės savanorės susirinkusiuosius vaišino karšta sriuba (tikrai skania – visiems užteko) ir garuojančiu šaltu gėrimu. Žinoma, pridėdamos ir savo nuoširdžias šypsenas kiekvienam.
Baigėsi atlaidų sekmadienis. Dėkojame visiems dalyviams ir renginio rėmėjams. Ir, kaip sakė klebonas: „teatlygina jums Aukščiausiasis už visus jūsų gerus darbus”. Juk bendruomenę kuriame kartu!