2022-06-09

Garliavos sporto ir kultūros centro mėgėjų teatras ,,Be pavadinimo” karštą birželio 8 d. vakarą pakvietė garliaviečius ir svečius į nuotaikingą tragikomediją pagal K. Sajos pjesę „Kur(is) MAN1AKAS?!“. Simboliškas 9 mėnesių teatro darbas buvo nuolat pertraukiamas ligų, karantino bei… kitų veiklų: tuo pačiu kūrėme (ir kuriame) kas mėnesį klasikės Ievos Simonaitytės metams skirtus video įrašus. Šiemet aplankėme su anksčiau sukurtais spektakliais Išlaužo, Kačerginės, Liučiūnų, Vievio ir Kintų (Šilutės r.) bendruomenes bei patys organizavome Teatrų šventę „GarliaTeatras: kita erdvė-3“.
Taigi… Pagaliau… Premjera. Džiaugiamės: priėmėme gausius aplodismentus, linkėjimus ir gėles. Sveikiname puikiai spektaklyje debiutavusias Margaritą Vaičiūtę, Tatjaną Kuršvietienę ir profesionalę aktorę Jolantą Stankūnienę! Džiugino ir nustebino teatro „senbuvės“ – Deimantė Girčienė, Milita Jokšienė, Lijana Mišeikienė, Vaida Akelaitytė, Ona Stašaitienė ir neatpažįstamai pasikeitusi Jota Pivorė.
Ačiū tariame savo socialiniams partneriams – Garliavos Juozo Lukšos gimnazijai, suteikiantiems salę mūsų repeticijoms ir renginiams. Už apšvietimą dėkingi Edvinui ir Domantui: juk „tas le-le-lekiantis traukinys buvo nebeval-val-valdomas”. Už foto ir video dėkingi Garliavos sporto ir kultūros centro direktoriui Mariui Norvaišai.
Mėgėjų teatro „Be pavadinimo” režisierė Zita Butiškytė