Sveikatingumo mėnuo „Sportuokime lengvai“ 2021

Jau šį sekmadienį, spalio 3 d.,  startuoja sveikatingumo mėnuo skirtas Garliavos krašto žmonėms.

Užsiėmimų pobūdis ir laikas vyks pagal žemiau nurodytą tvarkaraštį.

Kviečiame sudalyvauti!

Visa „BALTICA“ šoka ir Garliavoje
Visa „BALTICA“ šoka ir Garliavoje
Tarptautinis folkloro festivalis „Baltica“ prasidėjo dar Nepriklausomybės priešaušryje ir tęsiasi iki šiol. Kasmet paeiliui jį organizuoja Lietuva, Latvija ar Estija. Pandemija sutrukdė organizuoti tradicinį festivalį, bet rugsėjo 20-22 dienomis buvo surengtas trijų dienų forumas „Baltica-Web 2021“, kuris baigėsi šokiais. Šoko Talinas, šoko Ryga, šoko Vilnius, šoko kiti miestai, o tarp jų ir Garliava.
Garliavos sporto ir kultūros centro mėgėjų meno du kolektyvai - liaudiškų šokių grupė „Ąžuolas“ ir folkloro ansamblis „Gegutala“ - nepabijojo ketvirtadienio vėsos; Garliavos Kaimynystės parke trypė patys ir kvietė žiūrovus. Taigi, taip buvo atsisveikinta su vasara, paminėtas rudens lygiadienis bei Baltų vienybės diena. Ir žinoma smagiai praleistas laikas. 
Folkloro ansamblio „Gegutala“ vadovė N. Grivačiauskienė
IV GSKC krepšinio (3x3), tinklinio (3x3) ir futbolo (6x6) turnyre naujos tendencijos

Šį šeštadienį, po metų pertraukos, įvyko tradicinis IV Garliavos sporto ir kultūros centro krepšinio (3x3), tinklinio (3x3) ir futbolo (6x6)  turnyras. Dėl atšalusio ir lietingo oro krepšinis ir tinklinis vyko uždarose patalpose, o futbolas šiuolaikiškai atnaujintame Garliavos Jonučių progimnazijos stadione. Renginį vedė  Garliavos sporto ir kultūros centro direktorius Marius Norvaiša ir direktoriaus pavaduotojas sportui Ričardas Adomavičius.