Balandis 2020

P A T K P Š S
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Artimiausiu metu renginių nėra.

Naujienos

2015-04-17
Vėlykų Zuikienė lankė vaikus ir Garliavoje

Kauno rajone praūžė žaismingiausia pavasario šventė – Atvelykis. Tvirtai įsišaknijęs lietuviškas paprotys vis dar kelia daug džiaugsmo mažiausiems rajono gyventojams. Šia proga Velykų Zuikienė nepatingėjo užsukti ir į Garliavą.

Balandžio 10 d. popietę Garliavos miesto ir Garliavos apylinkių seniūnijos kvietė vaikus ir jų tėvus į  Kauno r. savivaldybės viešąją biblioteką. Bibliotekos kieme vaikus pasitiko Zuikienė, kuri iš karto suskubo patikrinti atsineštų margučių grožį ir tvirtumą. Vyko ne tik gražiausių margučių rinkimai, bet ir jų ridenimo varžybos. Visų rungčių laimėtojai buvo apdovanoti saldžiomis Zuikienės dovanomis.

Po tradicinių pramogų bibliotekos kieme vaikai ir jų tėveliai buvo pakviesti į konferencijų salę. Savo pasirodymus Atvelykio proga dovanojo Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos vaikų teatro grupė „Kvietimas“. Jie rodė garliaviečių jau pamėgtą spektaklį „Georgas ir Glorija, ir Edvardas“ (rež. Z. Butiškytė). Programą tęsė Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos vaikų folkloro studija „Mėtauja“ (vad. N. Grivačiauskienė). Kolektyvas linksmino susirinkusiuosius dainomis, šokiais ir tradiciniais Atvelykio žaidimais. Nuotaikingą popietę paįvairino ir Polkos karaliaus ir karalienės rinkimai, kuriuose aktyviai dalyvavo mažieji. Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti Garliavos ir Garliavos apylinkių seniūnijų įsteigtomis saldžiomis dovanomis.

Zuikienė pasidžiaugė, kad vaikai Garliavoje per metus stipriai ūgtelėjo, sustiprėjo ir šiais metais taip gausiai susirinko. Išdalinusi dovanas ji atsisveikino iki kitų metų.

 

Augustina Kinderytė,

Garliavos sporto ir kultūros centro

režisierė ir renginių organizatorė