Naujienos

2020-01-10
Skambus vokalinio kolektyvo „C.re.do“ prisistatymas!

   „Norėčiau, kad būtų galima truputį Kalėdų dvasios uždaryti į stiklinius indus ir juos atidarinėti kiekvieną mėnesį“, - būtent tokiais H. Miller žodžiais sausio 8 – osios vakarą pradėjo direktoriaus pavaduotoja (kultūrai) S. Macevičiūtė, pasidžiaugdama naujai susikūrusio Garliavos sporto ir kultūros centro vokalinio kolektyvo „C.re.do“ šventiniu prisistatymo koncertu.

  Trumpą, bet žavingą įžangą į koncertą susirinkusiems dovanojo Garliavos sporto ir kultūros centro suaugusiųjų mėgėjų teatras „Be pavadinimo“ su epistoline teatro kompozicijos ištrauka pagal Dalios Teišerskytės tekstus „M.editaci.JOS“ (rež. Z. Butiškytė).

  Savo balsais ir skambiomis melodijomis, gausiai susirinkusius žiūrovus bei atvykusius Kauno rajono savivaldybės atstovus, džiugino vokalinis kolektyvas „C.re.do“ (vad. D. Druskis) bei kviestiniai vakaro svečiai – vyrų kvartetas (vad. R. Baranauskas), solistė R. Varnagirytė.

  Nuoširdžiausius sveikinimo žodžius tarė ir už gražų koncertą visiems vakaro dalyviams, įteikdamas simbolines dovanas, dėkojo Garliavos sporto ir kultūros centro direktorius M. Norvaiša. Vokalinio kolektyvo „C.re.do“ vadovui D. Druskiui ir nariams taip pat įteikta pirmoji dovana – kolektyvo vėliava.

 

Garliavos sporto ir kultūros centro direktoriaus pavaduotoja (kultūrai) Simona Macevičiūtė