Naujienos

2021-05-02
Sausai serijas laimėjusi Kauno raj. „Cascada HC-Garliava SM“ žengė į LMRL finalą
LMRL čempionato pusfinalyje Kauno rajono „Cascada-HC Garliava SM“ ekipa ir antrosiose serijos rungtynėse įrodė savo favoritės statusą.
  Namuose žaidusi Vilniaus SM „Tauro“ subyrėjo dar pirmajame rungtynių kėlinyje ir taip nė karto šį sezoną dar nesuklupusi Garliavos komanda gana greitai įgijo daugiau nei apčiuopiamą persvarą – 16:5. Dviženklę persvarą sezono lyderės nusinešė ir į pertrauką tarp kėlinių – 20:7.
 Po pertraukos viešnios iš Kauno rajono jau šiek tiek atleido vadžias ir „Tauras“ netgi priartėjo iki 6 įvarčių – 19:25. Vis tik garliavietės daugiau juokauti nebuvo linkusios ir oponenčių daugiau neprisileido nė per žingsnelį. Reguliaraus sezono nugalėtojos varžoves palaužė 30:22 ir taip įsirašė antrąją pergalę bei žengė į lygos finalą.
 Nugalėtojoms Kamilė Bušaitė įmetė 8 įvarčius, Karolina Sparnauskaitė surinko 7, Inesa Verbovik, Evelina Dževerakaitė, Mantė Voskresenskaja – po 3.
 Vilniaus komandai Dominyka Andronik įmetė 7 įvarčius, Gabija Balevičiūtė pridėjo 5, Singirda Kulikovaitė – 3, Silvija Mackonytė, Ana Andronik ir Kamilė Stanelytė – po 2.
  
Didžiajame LMRL finale serijoje iki 3 pergalių susitiks Kauno rajono „Cascada-HC Garliava SM“ ir Vilniaus „Eglė“, o mažajame finale iki 2 pergalių santykius aiškinsis Kauno „ACME-Žalgiris“ ir Vilniaus SM „Tauras“.
 
 
 
Informacija: rankinis.lt