Naujienos

2015-09-21
Garliavoje liepsnojo II-ųjų Garliavos krašto sporto žaidynių ugnis

Šeštadienį, rugsėjo 19 d. įvyko II-osios Garliavos krašto sporto žaidynės. Renginį palaikė motina gamta savo šiluma ir gražiu oru. Į šventę prie Garliavos sporto ir kultūros centro atvyko ir sveikinimo žodį tarė Garliavos seniūnės pavaduotoja Jūratė Seiliūvienė, Savivaldybės tarybos narys Eimantas Vanagas, o renginį vedė Garliavos sporto ir kultūros centro direktorius Marius Norvaiša.

Žaidynių atidaryme buvo paminėtos dvi Kauno rajoną atstovaujančios moterų komandos: „Hoptrans-Sirenos“ krepšininkės ir HC „Garliava SM-CASCADA“ rankininkės. „Hoptrans-Sirenos“ krepšininkių komandą atstovavo klubo direktorė Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė, komandos kapitonė Kornelija Balčiūnaitė ir komandos vyr. treneris Linas Šalkus. Komandos atstovai trumpai pristatė šio sezono tikslus ir palinkėjo gerų varžybų sporto šventėje. Buvo pakelta Garliavos krašto sporto žaidynių vėliava, o „Hoptrans-Sirenų“ komandos kapitonė Kornelija Balčiūnaitė uždegė sporto žaidynių ugnį, kuri liepsnojo visų žaidynių metu.

Žaidynes pradėjo krepšininkai, kur 10-čiai komandų teisėjavo nacionalinės kategorijos LKL/BBL teisėjas Virgilijus Urbšys ir 1 kategorijos RKL teisėjas Jonas Lazauskas. Stadione susirungė futbolininkai ir tinklininkai.  Specialiai įtengtose vietose vyko šaudymo varžybos ir taiklumą išbandė smiginio mėgėjai. Garliavos sporto ir kultūros centro vestibiulyje varžėsi šaškininkai ir šachmatininkai. Dėl Kauno rajono mero taurės susirungė seniūnaičiai. Apibendrinęs seniūnaičių trikovės rezultatus, žaidynių vyr. teisėjas Ričardas Adomavičius, paskelbė nugalėtoju Garliavos miesto seniūnaitį Eimantą Vanagą. Visų žaidynių metu veikė vaikų žaidimų zona, kur įvairiose rungtyse, žaidimuose savo jėgas išbandė patys mažiausi ir smalsūs suaugę.

 Šiose antrose sporto žaidynėse visi garliaviečiai ir svečiai iš apylinkių darkart įrodė, kad sportuoti tikrai gali kiekvienas!

Ričardas Adomavičius

Garliavos sporto ir kultūros centro

Direktoriaus pavaduotojas