Naujienos

2015-12-10
Garliavietės čempionato favoritės

Garliavos sporto ir kultūros centre vietos Kauno raj. HC „Garliava SM-CASCADA“ susitiko su Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“ ekipa, kur šeimininkės užtikrintai šventė pergalę 47:28(23:12). Tai antrosios tarpusavio varžybos šį sezoną ir antra garliaviečių pergalė prieš klaipėdietės. Po šios pergalės Kauno raj. HC „Garliava SM-CASCADA“ atsiplėšė nuo turnyrinės lentelės konkurenčių ir užtikrintai užima antrą vietą.

HC „Garliava SM-CASCADA“ ekipoje agresyviai rugtyniavo Diana Šatkauskaitė, pelniusi 14 įvarčių, o taip pat Kamilė Bušaitė (6įv.), Laura Masiulevičiūtė, Karolina Sparnauskaitė ir Greta Rinkevičiūtė (po 4įv.), Laima Bernatavičiūtė, Evelina Dževerakaitė, Emilė Aglinskaitė, Ugnė Slavėnaitė  ir Erika Drūlytė (po 3įv.).

Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“ septyniukėje pasižymėjo Brigita Ivanauskaitė (12įv.), Roberta Kairytė (5įv.), Deimantė Briedytė ir Skirmantė Pociūtė (po 4įv.), Dovilė Mižutytė (2įv.), Sofija Sokolova (1įv.).

„Uostamiesčio rankininkės tik vienintelį kartą pirmavo šioje dvikovoje Garliavoje, kuomet jų lyderė Brigita Ivanauskaitė pataikė nuo 7metrų žymos. Vėliau jos ilgam įstrigo šeimininkių gynybos pinklėse ir HC „Garliava SM-CASCADA“ kolektyvas, tuo puikiai pasinaudojo ir dominavo visoje aikštelėje. Šeimininkės turėdamos aukštesnio meistriškumo žaidėjų sudėtį bei ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį galejo lengviau manevruoti sudėtimi bei tolygiau paskirstyti jėgas. Kai tuo tarpu Klaipėdos komandos trenerės Auksuolės Stropienės galimybės buvo ribotos. Ne tik kad komanda mažiau patyrusi ir labai jauna, bet dar labai yra išretinta ligų bei traumų. Todėl joms buvo praktiškai neįmanoma atsispirti Garliavos rankininkių antpuoliams ir po pirmojo kėlinio jau buvo aišku kas laimės šį susitikimą (23:12).

Antrame kėlinyje  Kauno rajono atstovės nemažindamos spaudimo didino pranašumą ir įsirašė penktąją pergalę čempionate įtikinamu rezultatu 47:28“,- po rungtynių sakė dvikovos inspektorius Algis Mikučionis.

Turnyro lentelė:

Nr. Komanda Rung. Laim. Lyg. Pral. Įvarčiai Taškai
1. Kauno „ACME-Gaja-Žalgiris“ 7 6 0 1 276:207 12
2.  HC „Garliava SM-CASCADA” 6 5 0 1 237:167 10
3. Vilniaus LEU „Šviesa-Eglė“ 6 4 0 2 195:202 8
4. Šiaulių SM „Dubysa – Salve“ 6 1 0 5 167:236 2
5. Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“ 7 0 0 7 208:271 0

Taikliausiųjų čempionato sąrašo viršuje Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“ komandos atstovė Brigita Ivanauskaitė, privertusi varžovių vartininkes kapituliuoti 92kartus. Po jos seka pastarųjų sezonų rezultatyviausioji čempionatų žaidėja garliavietė  Diana Šatkauskaitė, turinti savo sąskaitoje 49 įvarčius, bet žaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Po šių susitikimų Lietuvos moterų rankinio čempionate skelbiama daugiau kaip mėnesio pertrauka iki sausio 13d.