Naujienos

2017-01-19
Dailės darbų paroda ,,Spalvų kvartetas”

      Saulėtą sausio popietę Garliavos sporto ir kultūros centro foje atidaryta dailės darbų paroda muzikaliu pavadinimu „Spalvų kvartetas“.

     Kodėl kvartetas? Parodoje pristatomi vienos garliaviečių šeimos keturių asmenų skirtingos technikos ir stilių darbai. Tai jau antroji bendra – Vandos Liubinienės, Astos Liubinaitės, Ramunės Liubinaitės ir Gabijos Bespalovaitės – paroda. Parodos atidaryme kalbėjęs O.K. dailės studijos vadovas Olegas Karavajevas pasidžiaugė šios gražios šeimos kūryba, teigė, kad mokytis piešti niekada nevėlu: „Taip, kaip mes išmokstame su šaukštu valgyti, taip galima išmokti ir piešti, tik dar svarbu ir širdyje kažką turėti...“. Jauniausioji parodos autorė Gabija taip pat lanko šią studiją bei Garliavos Juozo Lukšos gimnaziją. Jos dailės mokytojas Linas Zizas žaismingai pakomentavo parodos darbus. Šiltus linkėjimus išsakė klasės vadovė Ina Grinienė, klasės draugai, dailės studijos O.K. nariai. Garliavos meno mokyklos auklėtinis ir Gabijos bendraklasis Steponas Lukoševičius papuošė parodos atidarymą spalvingomis akordeono melodijomis. Padėką už surengtą parodą dailininkėms įteikė sporto ir kultūros centro direktorius Marius Norvaiša. Jis akcentavo, kad tai jau trečioji šioje erdvėje per pusmetį surengta paroda, kai, įsigijus molbertus (projektą rėmė Kauno rajono savivaldybė), ši įstaiga pamažu virsta ir kultūrine erdve.

     Parodoje dalyvavusios autorės Vanda, Ramunė, jos dukra Gabija džiaugėsi susirinkusiais draugais ir mielai pasakojo apie sukurtus paveikslus, kūrybinius ieškojimus ir atradimus.

     Be spalvų pasaulis atrodytų nykus, kaip juodai baltoje kino juostoje. Tad debiutavęs „Spalvų kvartetas“ kviečia užsukti ir „įsiklausyti“ į dar visą mėnesį veiksiančią garliaviečių dailės parodą.

        Režisierė ir renginių organizatorė Zita Butiškytė