Naujienos

2016-05-16
Antrame Lietuvos moterų rankinio čempionato finalo dvikovoje HC „Garliava SM-CASCADA“ pergalė

Didžiojo finalo dalyvės Kauno rajono HC „Garliava SM-CASCADA“ ir Kauno „ACME-Žalgiris“ buvo vėl kupinos įrodyti, kad vertos viena kitos. Ir tai pasisekė padaryti Garliavos rankininkėms, kurios namuose atsirevanšavo už trečiadienio nesekmę sporto halėje  ir iškovojo pergalę minimalia persvara 30:29(18:13). Tuo pačiu kovoje iki trijų pergalių išlygino rezultatą 1:1.

HC „Garliava SM-CASCADA“ komandai įvarčius pelnė Diana Šatkauskaitė (10įv.), Laima Bernatavičiūtė ir Greta Rinkevičiūtė (po 7įv.), Emilė Aglinskaitė (4įv.), Laura Masiulevičiūtė (2įv.).

Kauno „ACME-Žalgiris“ ekipoje pasižymėjo Simona Kazlauskaitė (8įv.), Gabija  Vidūnaitė ir Dovilė Ilčiukaitė (po 6įv.), Inesa Verbovik (4įv.), Neringa Palionytė (3įv.), Audinga Kniubaitė (2įv.).

„Dviejų Lietuvos moterų rankinio čempionato lyderių antroji didžiojo finalo tarpusavio dvikova vyko pagal šeimininkių HC „Garliava SM-CASCADA“ komandos scenarijų. Jos pirmavo visą laiką ir garliaviečių pranašumas tarpais siekė penkis ir daugiau įvarčių, bet tai dar negarantavo joms pergalės.

Rungtynėms baigiantis žalgirietės iš visų jėgų pasistengė bei visiškai priartėjo prie varžovių.  Galiausiai net pasiekė išlyginamąjį įvartį, deja jis buvo pelnytas akimirka vėliau nei baigėsi susitikimo laikas. Pergalę vieno įvarčio persvara pasiekė HC „Garliava“ klubas, kuris buvo šiek tiek geresnis už varžoves bei išlygino mačo rezultatą 1:1“,- taip antrąją dvikovą įvertino susitikimo inspektorius Algis Mikučionis.

www.moterurankinis.lt